“Mėlyno“ kraujo nigerietis vedė paprastą moterį, o jų vaikas atrodo nuostabiai

Patiko? Pasidalink su draugais

Natalya Yisa gyvenimas gali priminti Holivudo filmo istoriją. Gimtajame Iževske ji susipažino su juodaodžiu vaikinu, tačiau pradžioje jie net neturėjo minties apie buvimą kartu. Viskas apsivertė, kai jie dar kartą susitiko po keturių metų draugų vakarėlyje. Nuo tada prasidėjo megztis romantiški poros santykiai. Užteko vos kelių savaičių ir pora suprato, jog negali gyventi vienas be kito.

Pora prisiekė amžiną meilę bažnyčioje ir persikėlė gyventi į Nigeriją. Dabar moteris apie gyvenimą šioje Afrikos šalyje pasakoja savo bloge.

Jacob ir Natalya susipažino dar studijų metu, tačiau pradžioje vienas kitam nepadarė didelio įspūdžio. Apsikeisdavo tik informacija reikalinga studijoms.

Tai truko ketverius metus, kai vienas lemtingas susitikimas viską apvertė aukštyn kojomis. Pora susitiko puodeliui kavos, tačiau jau tada susitikimas truko valandų valandas. Tada Natalya suprato, kad Jacob yra tiesiog nuostabus.

Santykiai rutuliojosi toliau ir jų nebepavyko nuslėpti nuo tėvų. Jacob mama atkeliavo į Rusiją ir susipažino su sūnaus išrinktąja. Tada ji sūnui pasakė “nesuprantu, kodėl tu vis dar jos nevedęs?“.

Natalijos tėvai į šią draugystę žiūrėjo nusiteikę priešiškai. Jie nepripažino jų draugystės ir tikėjosi, jos visas romanas greitai ir pasibaigs.

Galiausiai Jacob įtiko Natalijos tėvams.

Natalijai susiruošus kraustytis į Nigeriją, iškilo biurokratiniai sunkumai, todėl porai teko net devynis mėnesius gyventi atskirai.

Moteris atskleidė persikraustymo priežastį: “nors Jacob įgijo aukštąjį išsilavinimą, Rusijoje jis neturi jokių perspektyvų. Jo šalyje jam pasiseks kur kas geriau“.

Netrukus pora susilaukė sūnaus Jago-Max.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *