Moteriai kuždėjo mintis, kad savo žentą yra mačiusi, todėl įsitikinimui atsivertė seną albumą

Patiko? Pasidalink su draugais

Mes esame užmiršę apie daugybę daiktų, įvykių ar žmonių, kurie buvo pas mus praeityje. Vieni žmonės taip ir lieka praeityje, o kitus mes sutinkame visiškai netikėtomis aplinkybėmis.

Norime Jums papasakoti istoriją apie Ed Savitt ir Heidi Parker, porą, kuri ruošėsi vestuvėms, tačiau jaunosios mama jautė, jog jaunikį jau yra kažkur mačiusi anksčiau. Todėl atsivertė albumą su nuotraukomis, darytomis prieš 20 metų.

Pora susitiko 2011-ais metais, kai abu dar buvo studentai.

Ed nežinojo kaip naudotis skalbimo mašina, todėl paklausė patarimo pas kartu bendrabutyje gyvenusią merginą Heidi.

Pradžioje sekė vienas pasimatymas, paskui antras, trečias ir taip toliau. Pora pradėjo draugauti ir po keturių metų nusprendė tuoktis.

Teko susipažinti ir jaunuolių tėvams, o per vieną šeimos vakarienę, Heidi mama prisiminė seną istoriją…

Moteris prisiminė, kad kai Heidi buvo šešeri, berniukas, vardu Ed, buvo labai susidraugavęs su ja. Vaikai susipažino per atostogas kurorte ir dvi savaites neatsiskyrė vienas nuo kito. Deja, atostogos baigėsi ir šeimos pasuko skirtingais keliais.

Grįžusi namo, Heidi mama negalėjo niekaip pamiršti šios senos istorijos, todėl atsivertė šeimos albumą.

Berniukas, stovintis šalia jos dukros, yra jos jaunikis!

Vėliau paaiškėjo, kad Savitt ir Parker šeimos, prieš dvidešimt metų ilsėjosi tame pačiame Turkijos kurorte. Mažieji Heidi ir Ed jau tada sakė, kad jie draugaus ir užaugę. Žinoma, tėvai į tokias kalbas pažiūrėjo tik su šypsena.