Nuostabi Conor McGregor ir jo mylimosios pažinties istorija, kuri verta filmo scenarijaus

Patiko? Pasidalink su draugais

Yra pasakymas, kad sėkmingų vyrų nebūtų, jeigu šalia jų nėra remiančios ir pasitikinčios moters šalia. Tai greičiausiai tiesa. Vieną tokių istorijų norime Jums ir papasakoti.

Jis barzdotas, tatuiruotas, stiprus vyras. Nors daugelis priešininkų bijo jo, tačiau tuo pačiu nori kartu atsidurti ringe. Šalia jo yra mylinti ir pasitikinti moteris, kuri tiki, jog jis vieną dieną taps čempionu. Taip ir nutiko.

Manote, kad tai dar vieno Holivudo filmo scenarijus? Ne, tai tikra istorija. Jos herojai yra Conor McGregor ir jo žmona Dee Devlin.

Pora susipažino dar prieš 10 metų viename Airijos bare. Tuo metu Conor buvo paprastas sporto mėgėjas, kuri apie jokią svaiginančią karjerą net negalvojo. Dee iš karto susižavėjo Conoru, dėl jo humoro jausmo.

Pradžioje Dee galvojo, jog jis tik bando ją sužavėti, tačiau iš tikrųjų Conoras yra labai pozityvus žmogus. Patį kovotoją mergina sužavėjo savo nuoširdumu, taip jie pradėjo susitikinėti. Kas galėjo pagalvoti, kad šis susitikimas taip pakeis visą gyvenimą?

Tuo metu kovotojas buvo labai priklausomas nuo savo merginos. Conoras pasakojo kaip jie gyveno skurdžiame nuomotame bute, o jis pats neturėjo darbo, bei gaudavo varganą 200 eurų bedarbio pašalpą. Visą tą laiką Dee išlaikė šeimą, kol pats McGregor laiką leido sporto salėje. Ji tikėjo, jog vieną dieną jis taps čempionu. Buvo labai sunku, tačiau jam pavyko.

Šiuo metu Conor yra vienas ryškiausių šių laikų kovotojų. Jis uždirba milijonus dolerių, turi prabangius automobilius ir gali leisti sau praktiškai viską.

Na, o mylimoji vis dar yra šalia jo. Pora kartu jau daugiau nei 10 metų, o pernai susilaukė sūnaus. Tikrai graži meilės istorija!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *