Pačios skandalingiausios žvaigždžių nuotraukos istorijoje, kurias užfiksavo paparaciai

Patiko? Pasidalink su draugais

Siūlome pažiūrėti pačias skandalingiausias žvaigždių nuotraukas per visą istoriją, kurios buvo parduotos už įspūdingas sumas.

2006-ais metais Britney Spears vos neišmetė savo sūnaus iš rankų. Kitoje dainininkės rankoje buvo alkoholinis gėrimas. Už tai jai buvo apribotos teisės į vaiką.

Vėliau Britney pabandė gydytis alkoholizmą klinikoje, bet ten neištvėrė nė dienos. Išėjus iš gydymo įstaigos moteris patraukė į kirpyklą, kur paprašė nuskusti jai galvą. Darbuotojams atsisakius tai daryti, ji pati pasiėmė skutimosi mašinėlę ir nusiskuto plaukus.

Paparacis fotografavo Britney, kai ji įtūžo ir užsipuolė vyrą. Tai moteriai kainavo net 250 tūkst. JAV dolerių.

Paskutinė Princesės Dianos nuotrauka

2012-ais metais Kristen Stewart pradėjo romaną su vedusiu režisieriumi Rupert Sanders. Paparaciai pasirūpino, kad paslaptis būtų atskleista.

Madonna, Sting ir Tupac prie vieno stalo. Ši nuotrauka labai reta ir neįtikėtina, nes niekas negalvojo, kad šias žvaigždes sieja kažkoks ryšys. Vėliau paaiškėjo, kad vienu metu itin žinoma Madonna susitikinėjo su tuomet dar nežino Tupac Shakur.

56-erių Steve Jobs prieš savo mirtį

John Lennon pasirašo savo žudikui. 1980-ųjų Gruodžio 8-ąją Mark Chapman paprašė dainininko autografo. Vos po kelių valandų jis nužudė John.

1 Comment

  1. „Julia Roberts įkliuvo nelabai moteriškai atrodanti“ – kvailas, dirbtinis stereotipas. Nėra nieko moteriškesnio, kaip natūralus, nemodifikuotas kūnas 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *